0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta do Strategii Rozwoju Jaworzno 2030+

Propozycje zadań realizujących cele Strategii Rozwoju Jaworzno 2030+

 

 

Szanowni Państwo,

Jaworzno jest gotowe, by wkroczyć na nowy, wyższy poziom. Ostatnie lata to nieprzerwany rozwój, inwestycje infrastrukturalne i programy społeczne, które zmieniły jakość życia w mieście. Teraz nadszedł czas, by iść o krok dalej i pokazać, że Jaworzno może być miejscem atrakcyjnym dla kultury, oferującym dobrze płatną pracę, z rozwiniętym systemem wsparcia młodych i rodzin, które bez kompleksów będzie się wyróżniało na tle innych miast w regionie.

W ramach prac nad strategią określiliśmy priorytety oraz cele, które pomogą nam zrealizować tę wizję. W Państwa ręce oddajemy poniższą ankietę i zwracamy się z prośbą o podzielenie się z nami propozycjami nowych przedsięwzięć, które wpisują się w cele strategiczne naszego miasta i ideę Jaworzno Poziom Wyżej.

 

Zespół ds. opracowania strategii miasta

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny kod dostępu do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Zapewniamy, że kod dostępu jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.